Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Somuncu Baba Pursaklar’da

Somuncu Baba Pursaklar’da

admin admin -
27 0

Pursaklar Belediyesi Tebessüm Sineması’nda ilçe halkı ile buluşan Somuncu Baba filmi büyük ilgi gördü. Mayıs ayı içerisinde bin 500 kişi bu filmi izledi.
Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü her ay yeni bir rekora imza atıyor. 2015’te hizmete açılan sinema salonunda aralarında yer alan “120”, “Mucize”, “Selvi Boylum Al Yazmalım”, “Yunus Emre Aşkın Sesi”, “Neşeli Ayıcıklar”, “Pinokyo”, “6 Süper Kahraman”, “Minyonlar”, “Evliya Çelebi Ölümsüzlük Suyu Animasyon Filmi”, “Somuncu Baba” gibi her yaşa uygun filmler izleyici ile buluştu. Somuncu Baba ve Evliya Çelebi filmlerini mayıs ayı içinde bin 500 kişi izledi.
Pursaklar Belediyesi Tevfik İleri Kültür Merkezi’ndeki sinema salonunda çocuklara, gençlere ve yetişkinlere hitap eden birbirinden güzel filmler halkın hizmetine sunuluyor. İlçedeki kültür sanat faaliyetlerini arttıran Pursaklar Belediyesi’nin bu uygulaması ilçe sakinleri tarafından büyük takdir gördü. Öğrencilere, gençlere ve yetişkinlere sunulan bu sanatsal faaliyetlerin Pursaklar için büyük bir hizmet olduğunu belirten ilçe sakinleri “Bizi sinema ile buluşturan Başkanımız Selçuk Çetin’e teşekkür ediyoruz” dedi.
Somuncu Baba ve Evliya Çelebi filmleri mayıs ayının sonuna kadar Tebessüm Sineması’nda gösterimde olacak. Filmleri izlemek isteyenler Tevfik İleri Kültür Merkezi Sinema Bürosu’ndan bilet alabilecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir