Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Yaralıları Ziyaret Ettiler

Yaralıları Ziyaret Ettiler

admin admin -
29 0

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde sabah saatlerinde meydana gelen otobüs kazasının ardından Edirne’nin Keşan ilçesine gelen İstanbul Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan ve beraberindeki protokol üyeleri yaralıları ziyaret etti.
Çanakkale’nin Gelibolu ilçesine gezi amacıyla giden Yunusemre Camii Külliyesi Eğitim ve Kültür Derneği (YECDER) üyesi kadınların bulunduğu otobüs, ilçeye bağlı Kavak Köyü yakınlarında sürücünün dikkatsizliği sonucu yoldan çıkarak yan yatmış, kazada 39 kişi yaralanırken 5 kişi de hayatını kaybetmişti.
Kazada yaralananlar, Gelibolu, Keşan, Çanakkale ve Edirne’deki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.
KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKANINDAN ZİYARET
Olayın duyulmasının ardından Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan, Belediye Başkanı İsmail Erdem, AK Parti İlçe Başkanı Azmi Ekinci ile İlçe Müftüsü Yusuf Bingöl, Keşan’a gelerek devlet hastanesinde tedavi gören yaralıları ziyaret etti. AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Sancaktepeliler, Keşan Devlet Hastanesi Yöneticisi Opr. Dr. Nurettin Alparslan’dan hastaların durumuyla ilgili bilgi aldı.
Bir süre hastanede yaralılarla sohbet eden ve geçmiş olsun dileklerini ileten heyet, daha sonra ise Çanakkale’nin Gelibolu ilçesine gitti. Kazada yaralananlardan iki tanesinin hayati tehlikesinin bulunduğu, diğerlerinin ise sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir