Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Akkaya Hemşirelerin Gününü Kutladı

Başkan Akkaya Hemşirelerin Gününü Kutladı

admin admin -
27 0

Konya’nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya, Hemşireler Günü münasebetiyle Akşehir Devlet Hastanesi’ne giderek burada görev yapan hemşirelerin gününü kutladı.
Başkan Akkaya hastanede ilk olarak Başhekim Dr. Bülent Erdem’i ziyaret etti. Başhekim ziyaretinin ardından Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Dilek Çınar ile Müdür Yardımcısı Merve Yıldırım Yenigün’ü de ziyaret eden Başkan Akkaya onların nezdinde tüm hemşirelerin Hemşireler Günü’nü kutladı.
Başkan Akkaya hemşirelerin kutsal ama bir o kadar da zor bir görevi yaptığını ifade ederek, “Her meslek önemli ama sağlık hizmetlerindeki görevler daha da önemli. Sizler sağlık hizmetlerinin tüm vatandaşlarımıza kaliteli ve yeterli düzeyde ulaşabilmesi noktasında büyük pay sahibisiniz. Hemşirelik, insan hayatı ile yakından ilgili bir meslek, bu kutsal görevi yerine getiren tüm hemşirelerimizin Hemşireler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Dilek Çınar ile Müdür Yardımcısı Merve Yıldırım Yenigün’de Başkan Akkaya’ya bu nazik ziyareti için teşekkür ettiler. Başkan Akkaya daha sonra hastanedeki poliklinikleri ziyaret ederek buradaki hemşirelerinde Hemşireler Günü’nü kutlayıp onlarla sohbet etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir