Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Yozgat Bozok Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi İlk Genel Kurulunu Yaptı

Yozgat Bozok Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi İlk Genel Kurulunu Yaptı

admin admin -
23 0

Yozgat’ta yeni kurulan S.S.Bozok Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 1’inci Olağan Genel Kurulu’nu yapıp yönetim kurulunu belirledi.
Yozgat Belediyesi Bilal Şahin Nikah Salonunda yapılan gelen kurul toplantısına Belediye Başkan Yardımcısı Şahin Kılınçaslan, kooperatif üyeler ile esnaf katıldı. Toplantıda kooperatifin yıllık tahmini bütçesi, yıllık yapılacak işler yönetim ve denetim kurulu üyeleri seçildi. Yönetim Kurulu Başkanlığına Yozgat’ın Şenol Ayaroğlu getirildi.
S.S.Bozok Enaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayaroğlu, kooperatifin kuruluş sürecinin her evresini elden takip ederek 26 günlük kısa bir sürede tamamladıklarını belirterek, “Türkiye’de bir ilki başardık. Yozgat esnafı için yeni bir heyecan, yeni bir umut olarak kurulan kooperatifimiz yeni başlangıçlara vesile olacağına inanıyorum. Kooperatifimiz her zaman Yozgat’ın yanında olacaktır. Şimdiden herkese hayırlı ve uğurlu olsun diliyorum” dedi.
Kooperatifin kurulmasında kendilerine büyük destek veren Yozgat Milletvekili ve TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül’e teşekkür eden Ayaroğlu, “Genel başkanımı Abdulkadir Akgül’ün Yozgat esnafına vermiş olduğu sonsuz güven ve desteğe teşekkür ediyoruz. Her zaman Yozgat esnafının yanında olacak olan Bozok Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifimiz, Medrese Mahallesi Çubukçu Çıkmazı Doktorlar Apartmanı Kat 1 adresinde hizmet verecektik. Kooperatifimiz bütün esnaf sanatkarlarımıza sonuna kadar açıktır” diye konuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir