Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Tefsad, Fotoğraf Festivali Sonrası Başkan Eşkinat’ı Ziyaret Etti

Tefsad, Fotoğraf Festivali Sonrası Başkan Eşkinat’ı Ziyaret Etti

admin admin -
27 0

Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği (TEFSAD) Yönetim Kurulu, 5’inci Uluslararası Tekirdağ Fotoğraf ve Belgesel Sinema Festivali’ne katkılarından dolayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
DERNEK BAŞKANI MEHMET ÇEVİK TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİ
Süleymanpaşa Belediyesi Sahil Ek Hizmet Binası’nda gerçekleşen ziyarette, 6-7-8 Mayıs tarihlerinde Süleymanpaşa Belediyesi, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu ve TEFSAD işbirliğinde düzenlenen 5’inci Uluslararası Tekirdağ Fotoğraf ve Belgesel Sinema Festivali sonrası değerlendirmelerde bulunulurken, TEFSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çevik, festivale katkılarından dolayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a teşekkür plaketi sundu.
“TEFSAD İLE BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAN MUTLULUK DUYDUM”
TEFSAD’ın Tekirdağ adına güzel işler yaptığını belirten Başkan Eşkinat, “Göreve geldiğimizden beri şehrimiz adına kendi alanlarında en çok çalışan derneklerden birisi olan TEFSAD ile 5. Uluslararası Tekirdağ Fotoğraf ve Belgesel Sinema Festivali’nde birlikte çalışmaktan mutluluk duydum. Fotoğraf sanatını geliştirmek ve şehrimizde yaygınlaştırmak için emek veren TEFSAD ekibini kutlarım” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir