Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Talas’ta Emlak Vergisi Ödemeleri Başladı

Talas’ta Emlak Vergisi Ödemeleri Başladı

admin admin -
36 0

Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, 2016 yılı 1. dönem emlak, çevre temizlik ve ilan-reklam vergilerinin ödemelerinin başladığını belirterek, vatandaşlara cezaya kalmamaları için zamanında vergilerini ödemelerini hatırlattı.
Başkan Palancıoğlu, 31 Mayıs’ta sona erecek vergi dönemi için belediyeye gelen vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Palancıoğlu, vergilerin hizmet olarak geri döndüğünü belirterek, “Talas Belediyesi olarak vatandaşlarımızı bilgilendirmek görevimiz. Bu nedenle emlak, çevre temizlik, ilan-reklam gibi vergilerin ödenmesi önemli. Dolayısıyla yılda iki kez vergi dönemimiz var. 31 Mayıs ise ilk dönem vergi ödeme tarihinin sonu. Bu tarihe kadar vatandaşlarımızın gecikme zammına maruz kalmamaları için vergilerini ödemelerini bekliyoruz. Vatandaşlarımız vergilerini veznelerimize gelerek, posta çekiyle, kredi kartıyla, internet üzerinden ve yeni bir sistemle e-devlet üzerinden ödeyebilirler.” dedi.
Vergi ödemeye gelen vatandaşlara soğuk içecek ikram edilirken, vatandaşların 234101 nolu posta çeki hesabı ve Vakıfbank’ın TR04 0001 5001 5800 7299 8732 89 IBAN numaralı hebasından ödeme yapabileceği kaydedildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir