Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Takla Atan Otomobilden Burunları Kanamadan Çıktılar

Takla Atan Otomobilden Burunları Kanamadan Çıktılar

admin admin -
30 0

Bursa’da 5 kişinin içinde bulunduğu otomobil yağış sebebiyle kayganlaşan yolda takla attı. Araçtaki çocuklar ve sürücü kazayı burunları bile kanamadan atlattılar. Olay yerinden geçen Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu da kazazedelere yardıma koşup teselli etti.
Alınan bilgiye göre, Bursa’da mobilyacılık yapan Mehmet B. idaresindeki 16 R plakalı otomobil, Orhaneli Bursa yolu 13. kilometresi Karakova Mevkisi’nde yağış sebebiyle takla attı. Şarampolde yan duran otomobilin içindeki 5 kişi camdan çıkarıldı. Araç içindeki çocuklar ve sürücü kazayı burunları bile kanamadan atlatırken, olay yerine 112 ambulansları çağrıldı.
Tesadüfen olay yerinden geçen Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu da kazazedeleri ve sürücüyü teselli edip ambulans gelene kadar aracına aldı.
Sürücü Mehmet B. kendisinin Danacılar Köyü’nden olduğunu Büyükorhan’ın Perçin Köyü’ndeki hayırdan döndüklerini söyledi. Sürücü ve aracındaki diğer 4 kişinin ciddi bir durumlarının olmaması kazayı görenlere de rahat bir nefes aldırdı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir