Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Rektör Özer, Güzel Sanatlar Fakültesi’nde İncelemelerde Bulundu

Rektör Özer, Güzel Sanatlar Fakültesi’nde İncelemelerde Bulundu

admin admin -
20 0

BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer Güzel Sanatlar Fakültesi’nde incelemelerde bulundu.
Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer, Güzel Sanatlar Fakültesinde incelemelerde bulundu. Özer fakültede bulunan atölyeler, derslikler ve idari birimleri gezerek fakülte hakkında bilgi aldı. Güzel Sanatlar Fakültesinin her türlü ihtiyacının karşılandığını belirterek yeni müjdeler verdi.
Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, incelemelerde bulunmak üzere 12 Mayıs Perşembe günü Güzel Sanatlar Fakültesini ziyaret etti. Ziyarette fakülte hakkında bilgi aldıktan sonra akademik ve idari birimleri gezen Özer, incelemelerin ardından Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi.
Güzel Sanatlar Fakültesinin çalışmalarını çok önemsediğini ve üniversite için çok kıymetli olduğunu belirten BEÜ Rektörü Özer, “Güzel Sanatlar Fakültesi Üniversite’nin sanat yönünü akademik olarak temsil eden önemli bir birimimizdir. Fakültemizin sanatsal çalışmalarını rahat bir ortamda gerçekleştirmeleri için bina alt yapıları, sınıflarımızda da fakültenin ihtiyaçlarını karşılayacak düzenlemeler yaptık. Burada yapılan her çalışmayı çok önemsiyoruz. Bu nedenle, Güzel Sanatlar Fakültesi’nin yapacağı ve yapmak istediği her etkinliğe maddi ve manevi olarak destek veriyoruz. Bu desteklerimiz hem akademisyenlerimizin hem de öğrencilerimizin ister bireysel ister fakülte bazında olsun akademik ve sanatsal çalışmalarının hepsini kapsamaktadır” dedi.
Özer, ziyareti esnasında Güzel Sanatlar Fakültesi’nin Farabi Kampüsü’ne taşınacağını söyledi:
“Burada sizlere müjdeli bir haber vermek isterim. Haziran ayı içerisinde Güzel Sanatlar Fakültesi’ni Farabi Kampüsü’ne taşıyacağız. Hepimize hayırlı olsun diyorum” dedi. Rektör Özer, ziyaret sonunda öğrenci ve fakülte personeliyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir