Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Pınarbaşı Belediye Başkanlığından Yeni Araç Alımları

Pınarbaşı Belediye Başkanlığından Yeni Araç Alımları

admin admin -
20 0

Pınarbaşı Belediye Başkanılığı araç parkına 2 adet çöp toplama kamyonu ve 1 adet TIR dorsesi daha ilave etti.
Pınarbaşı Belediyesine ait araç parkında yapılan törene Pınarbaşı Belediye Başkanı Dursun Ataş, meclis üyeleri, belediye personeli ve vatandaşlar katıldı.
Konuyla ilgili olarak Başkan Ataş’’ Belediyemize 2 adet yeni çöp kamyonu ve 1 adet TIR dorsesi ile bu çöp kamyonların da kullanılmak üzere 1500 adet çöp konteyneri almış bulunmaktayız” dedi. Başkan Ataş “Daha önceki araçlarda olduğu gibi yine bu araçlarımızı da peşin olarak bünyemize kattık. Bu araçlarımızla 150 mahallemizin çöplerini toplayacağız. Çoğu belediye merkez mahallerinin temizliğini yapamazken, bizler bütün mahallemizin çöpünü toplayacağız” dedi.
Ataş, şu şekilde konuştu:
“Bizler Belediye Başkanlığı na geldiğimiz zaman yok denecek kadar az iş makinesi ve teçhizatı vardı. Biz geldiğimizden bu tarafa toplamda 20 adet araç ve iş makinesi alımı gerçekleştirdik ve bunun tamamını peşin olarak aldık, bir kuruş borçlanmadık. Değerli Pınarbaşılılara hizmet etmek için bu araç parkımız daha da büyüyecek. Her şey daha güzel, daha yaşanır bir Pınarbaşı için’dedi.
Araçlar için kurban kesimi gerçekleştirildikten sonra katılımcılara teşekkür edildi ve tören son buldu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir