Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Nazilli Belediyesi’nin Hizmetleri Gece Gündüz Kesintisiz Devam Ediyor

Nazilli Belediyesi’nin Hizmetleri Gece Gündüz Kesintisiz Devam Ediyor

admin admin -
38 0

Nazilli Belediyesi tarafından İsabeyli Mahallesinde 1202-1204 ve 1206 sokaklarda toprak olan yolların parke taşı kaplama çalışmaları yapılıyor.
İsabeyli Mahallesinde toprak halde bulunan 1202-1204 ve 1206 sokaklarda parke taşı kaplama çalışmalarında yapılıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri İsabeyli Mahallesi Atatürk Bulvarı batısında kalan 1202-1204 ve 1206 sokaklarda mevcut toprak yolların tefsiye işlemini yaparak parke taşı kaplama çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında 1202-1204 ve 1206 sokakların kaldırım ve yol düzenlemeleri gerçekleştirilirken sokaklara toplamda iki bin metrekare kilitli beton parke taşı döşemesi yapılacak.
Nazilli Belediyesi tarafından yapılan yol düzenleme çalışmaları kapsamında, toprak yolun kazılıp parke taşı kaplama çalışmalarına başlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık “Görevli ekiplerimiz, tüm mahallelerimizde yol düzenleme ve parke taşı kaplama çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüldüğünü ifade ederek; “Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek adına gece gündüz kesintisiz hizmetlerimiz devam ediyor. Bu kapsamda İsabeyli mahallemizde de faaliyetlerimiz devam etmektedir.
Parke taşı kaplama çalışmaları ile mahalle sakinlerini toprak yoldan kurtararak vatandaşlarımızı rahat etmeleri için gereken çalışmalara devam ediyoruz. Yaptığımız bu çalışma ile vatandaşlarımız toz ve çamur derdinden kurtulduğu gibi bu sokaklarda yolların daha düzenli olması ile trafik akışı da daha iyi gerçekleşecektir” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir