Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Nazilli Belediyesi, İlköğretim Okuluna Yeni Kantin Yapıyor

Nazilli Belediyesi, İlköğretim Okuluna Yeni Kantin Yapıyor

admin admin -
18 0

Nazilli Belediyesi Zafer İlköğretim Okuluna yeni kantin binası yapıyor. Okul bahçesi içinde başlanan kantinin kaba inşaatı tamamlandı.
Nazilli Belediyesi ayrı bir kantin binası olamayan Zafer İlköğretim Okulunun bahçesine 30 metre karelik yeni kantin binası yapıyor. Okul binası içinde yer alan kantinin küçük ve yetersiz kalması nedeni ile okul bahçesinde kantin binası inşaatına başlandı. Kaba inşaatı bitirilip çatısı yapılan kantinin ince sıvasına başlanacak. Duvarları seramikle kaplanacak olan kantin binasının servis kapı ve pencerelerine tamamen PVC plastik doğrama takılacak. 30 metre kare alana oturan kantin hizmet binasının kullanım alanı 26 metre kare olacak.
En kısa süre içerisinde yeni kantini okulun hizmetine sunmayı planladıklarını vurgulayan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık “Nazilli Belediyesi olarak okullara verdiğimiz desteklerimizi sürdürüyoruz. Zafer İlköğretim okulunun ihtiyaçlarının en başında bir kantin hizmet binası bulunuyordu ve biz belediye olarak öncelikle kantin binasının yapılacağı alanı planlayarak çalışmalarını başlattık. Kaba inşaatı ve çatısı tamamlanan kantin öğrencileri mağdur etmeden en kısa süreçte tamamlanarak hizmete sunulacak. Yapılan yeni kantin binası ile öğretmen ve öğrencilere daha temiz ve sağlıklı bir ortamda hizmet sunulmuş olacak” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir