Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Motosiklet Tutkunları Çaycuma’da Buluştu

Motosiklet Tutkunları Çaycuma’da Buluştu

admin admin -
31 0

Moto Clup Çaycuma Motosiklet Kullanıcıları üyeleri sosyal medya üzerinde kurdukları sitede bir araya gelerek Çaycuma’da bir pastanede tanışma organizasyonu düzenlediler.
Sosyal medyada Moto Clup hesabı oluşturarak yaklaşık 8 aydır bu hesap üzerinde yazışmalar gerçekleştiren motosiklet kullanıcıları, amaçlarının bilinçli kullanıcılar yetiştirerek en aza indirmek olduğunu söylediler.
Yaklaşık 30 motosiklet sürücüleri ilk kez yüz yüze gelerek birlik beraberlik mesajı verdiler. Kulüp Kurucusu Genco Bayam, Motoclup sayfasını 8 ay önce kurduğunu ve bu süre zarfında çok güzel organizasyonlar yaptıklarını ifade ederek, “Akadaşlarımızla ilk kez bugün bir araya geldik. Tanımadığım çok insan var. Kimse kimseyi tanımıyor, amacımız tanışarak büyük organizasyonlar düzenlemek. Zonguldak Motorcular Kulübü ve Ereğli Yıldızlar Kulübü daha önce Çaycuma’da organizasyonlar yaptılar. Bu sene burada o organizasyonları biz yapmak istiyoruz. Belediye Başkanımızdan yer konusunda bir istek de bulunacağız. İnşallah bizlere yardımcı olurlar. Motor kullanıcıları hırçın tanınıyor, amacımız bilinçli kullanıcılar yetiştirerek bunu en aza indirmek istiyoruz. Motosiklet kullanıcılarını ve motosikletli yaşam tarzını benimsemek isteyen tüm arkadaşlarımızı MotoClub ailemize katılmaya davet ediyoruz” dedi.
MotoClup sürücüleri birbirleri ile tanışarak ileri ki günlerde yapacakları organizasyonları ele aldılar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir