Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Miniklerin Mezuniyet Coşkusu

Miniklerin Mezuniyet Coşkusu

admin admin -
26 0

Erkan Koleji’nin anaokulu öğrencileri, yılsonu etkinliğinde, yıl boyunca öğrendiklerini sergiledi. Sundukları birbirinden güzel gösteriler sonrası başarı belgelerini alan minikler, ilk mezuniyet coşkusunu doyasıya yaşadı.
Erkan Koleji Anaokulu Koordinatörü Gülsen Karagöz, törenin açılışında yaptığı konuşmada, velilere, çocuklarını kendilerine güvenip emanet ettikleri için teşekkür etti. Karagöz, “Dünyanın en güzel varlıkları olan evlatlarımızı siz anne ve babalar sevgiyle donatırken, bizler de onlara sevgiyi tamamlayacak ve onları hayata hazırlayacak eğitim temelini vermek için gayret gösteriyoruz. Bugün bizim şenliğimiz. Anaokulu öğrencilerimiz bizlere veda edecekler ve artık ilkokullu olacaklar. Bizlere evlatlarınızı güvenerek teslim etmeniz, bizler için gurur verici olup, ayrıca çok mutlu etmektedir. Sizlere çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Erkan Koleji’nin tiyatro salonunda düzenlenen etkinliğe katılan veliler, çocuklarını izlerken duygu dolu anlar yaşadı. Koro halinde İngilizce ve Türkçe şarkılar söyleyen, modern ve yöresel danslardan çeşitli örnekler sunan öğrenciler, coşkularını anne ve babalarıyla birlikte yaşadı.
5A, 5B ve 5C sınıflarından oluşan 5 yaş grubu anaokulu öğrencileri, bayrak devir teslim töreninin ardından belgelerini almak üzere sahneye mezuniyet yürüyüşüyle çıktı. Mezuniyet belgelerini alan minikler, keplerini havaya fırlatarak gönüllerince eğlendi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir