Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Minik Öğrencilerden Anneler Günü Gösterisi

Minik Öğrencilerden Anneler Günü Gösterisi

admin admin -
21 0

Muş’taki İlyas Sami İlk ve Ortaokulu anasınıfı öğrencileri, Anneler Günü dolayısıyla bir gösteri düzenledi.
İlyas Sami İlk ve Ortaokulu’nda okulöncesi öğretmenleri Meryem Eskici Koçlardan, Şükran Özmen Gündüz, Tuba Yılmaz ve Mutlu Karakoç tarafından organize edilen kutlama programına anne ve öğrenciler katıldı. Öğretmenler adına açılış konuşmasını yapan Şükran Özmen Gündüz, tüm minik yıldızların değerli annelerinin Anneler Gününü kutladığını belirterek, “Annelerimizi bu değerli günde bir günde olsa anmak için bu programı düzenledik. Katılımınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.
İlyas Sami İlk ve Ortaokulu Müdürü Sıracettin Koçlardan da, okulun sadece eğitimden ibaret olmadığını ifade ederek, “Okulun hem aile, hem eğitim yuvası ve öncelikle de sosyal aktiviteleri öne çıkan çocuklarımızı kendine güvenen bireyler olarak geleceğe hazırlayan bir eğitim yuvası haline dönüştü. İlyas Sami İlk ve Ortaokulu olarak tüm annelerin, yüreği sevgi ve şefkat dolu herkesin Anneler Gününü en güzel duygularla kutluyorum” diye konuştu.
Daha sonra çocuklar tarafından hazırlanan oyunlar ve koro gösterileri izlenirken, Anneler Günü ile ilgili şiirler okundu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir