Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Halk Akademisi Öğrencileri Sertifikalarını Erdoğdu Ve Dündar’dan Aldı

Halk Akademisi Öğrencileri Sertifikalarını Erdoğdu Ve Dündar’dan Aldı

admin admin -
23 0

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi öğrencileri maharetlerini, bu kez de Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ve duayen gazeteci Uğur Dündar’a sergiledi.
Geçtiğimiz günlerde “Halk Arenası” adlı TV programına ev sahipliği yapan Büyükçekmece Belediyesi, program öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ve duayen gazeteci Uğur Dündar ile birlikte genç yeteneklerin keman dinletisine tanıklık etti. Mezun olanlar arasında işitme engelli olan Selma Arslan da sergilediği muazzam keman dinletisiyle müzikseverler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.
“BÜYÜKÇEKMECE KÜLTÜR VE SANAT KENTİDİR”
Halk Akademisi’nden mezun olan binlerce vatandaşın iş imkanı bulduğunu belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Halk Akademisi’nden mezun olan yavrularımızı gönülden tebrik ediyorum. Sayelerinde eşi benzeri olmayan bir keman dinletisine tanıklık ettik. İşitme engelli olan öğrencimiz Selma Arslan da sergilediği müthiş performansla hepimizin ilham kaynağı oldu. Büyükçekmece’nin kültür ve sanatta da dünya kenti olduğunu bir kez daha kanıtlamış olduk. Bu akşam aramızda olan Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ve duayen gazeteci Uğur Dündar’a çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi keman kursundan mezun olan genç yeteneklere katılım sertifikalarını Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ve duayen gazeteci Uğur Dündar tarafından verildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir