Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Fransız Soprano Emma Shapplin, Hayran Bıraktı

Fransız Soprano Emma Shapplin, Hayran Bıraktı

admin admin -
24 0

Fransız soprano Emma Shapplin, EXPO 2016 Antalya’da konser verdi.
İtalyan tenor Jose Carreras’ın geçtiğimiz hafta verdiği konserin ardından dün akşam da Fransızların ünlü soprano şarkıcısı Emma Shapplin, EXPO 2016 Antalya Kongre Merkezi’nde hayranları ile buluştu. Fransız şarkıcı, daha önce 2 kez Antalya’ya geldiğini söyledi. 112 hektarlık EXPO 2016 Antalya Sergi alanındaki Yeşil Köprü’de ve arka planda 101 metrelik Turkcell Expo Kulesi ile birlikte gazetecilere poz veren Shapplin, mütevazi ve sıcakkanlı tavırlarıyla dikkat çekti.
ALAN ÇOK BÜYÜK VE MUHTEŞEM
“Türkiye’nin ilk EXPO’sunda konser vereceğim için çok heyecanlı ve mutluyum. Kendimi bu anlamda ayrıcalıklı hissediyorum. Beni davet ettiğiniz için çok teşekkür ederim” diyen Shapplin, şunları söyledi:
“Bu alan çok büyük ve gerçekten de harika gözüküyor. Çok kısa zamanda böyle bir alan yaratılması harika. Eminim ki çok başarılı olacak. Küçük ama güzel bir gezegende yaşıyoruz. Doğa bizim için çok değerli. O bizim hayatımız. Nefes alıyoruz. Doğa sayesinde büyüyoruz. O bizim sağlığımız bu nedenle ona çok dikkat etmemiz ve özen göstermemiz gerekiyor. Örneğin Fransa’da çok fazla toprak tahrip ediliyor. Hem de hiçbir şey uğruna.”
HAYRAN BIRAKTI
6 bin 500 kapasitesi ve ana salonu 5 bin 3 kişi ile Türkiye’nin en büyük kongre merkezi olan EXPO 2016 Antalya Kongre Merkezi’nde sahne alan Emma Shapplin, performansıyla büyüledi. Antalya Devlet Senfoni Orkestrası’nın eşliğinde şarkılarının seslendiren Shapplin’e konser sonunda çiçek takdim edildi. Dinleyiciler konser sonunda Shapplin’i dakikalarca ayakta alkışladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir