Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Engelliler Derneği’nden Başkan Bulutlara Plaket

Engelliler Derneği’nden Başkan Bulutlara Plaket

admin admin -
19 0

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, engelli vatandaşlara yaptığı yardımlar ve uygulamaları nedeniyle çok anlamlı bir plaket aldı. Türkiye Sakatlar Derneği Erzurum Şube Başkanı Sadullah Efe, Başkan Bulutlar’a, teşekkür ederek, bu hassasiyetinin devam etmesi dileğinde bulundu.
Palandöken İlçesinde göreve geldiği ilk günden bu yana vatandaşlarla iç içe olan Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, engelli vatandaşlarımıza yaklaşımı da Erzurum’daki engelliler derneği tarafından çok anlamlı bir plaketle ödüllendirildi. 10 Mayıs Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamın da Türkiye Sakatlar Derneği Erzurum Şube tarafından dernek binasın da organize edilen etkinlikte Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlara ve Belediye tarafından Engellilere için özel dizayn edilerek 7 24 saat engellilerin hizmetine sunulan araçta görevli iki personele plaket takdim etti.
EFE “ENGELLİ DOSTU BİR BAŞKANIMIZ VAR”
Başkan Bulutlar’ın göreve geldiği ilk günden bu yana engelli vatandaşlar için yaptığı çalışmaları izlediğini dile getiren Türkiye Sakatlar Derneği Erzurum Şube Başkanı Sadullah Efe, son olarak bir köyde hanımefendiye akülü araba hediye etmesi ve bir çocuğumuza özel dizayn edilmiş tekerlekli sandalye vermesi kendisini çok duygulandırdığını anlattı. Dernek Başkanı Efe, “Başkanımız Orhan Bulutlar, göreve geldiği ilk günden bu yana takip ediyoruz. Belediye bünyesinde kurduğu birimle engelli ve ihtiyacı olan vatandaşlarımızın 24 saat hizmetinde. Belediye olarak birçok engelli vatandaşlarımızı evlerinin önüne engelli girişi yaptırdığını biliyoruz. Bunların dışında imkanları ölçüsünde akülü araç ve tekerlekli sandalye hediye etti. Yine Palandöken Belediyesi olarak Engelsiz Yaşam Merkezi ve Parkı yaparak bizlerin hizmetine sundu. Bunlar bizi çok memnun ediyor ve duygulandırıyor. Başkanımızın engellilere bakış açısını biliyor ve her zaman her yer dede takdir ediyoruz. Engelli Dostu bir Başkanımız var bu noktada da şanslıyız” diye konuştu.
BULUTLAR ”BELEDİYE OLARAK HER ZAMAN HİZMETİNİZDEYİZ”
Türkiye Sakatlar Derneği Erzurum Şubesinin bu davranışından dolayı son derece mutlu olduğunu belirten Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar ise,” belediye olarak her zaman bu tür hizmetlerin devam ettireceğiz. Kaynaklarımızın ölçüsünde engelli vatandaşlarımıza her zaman ulaşmaya gayret ettik etmeye de devam edeceğiz. Engeli vatandaşlarımıza yaptığımız hizmetler asla ve asla bir lütuf değildir. İlçemizde yaşayan insanlarımıza nasıl hizmet ediyorsak sizlere de öyle hizmet etmek zorundayız. İnşallah hep birlikte daha güzel günler de daha güzel hizmetlere imza atacağız” diye konuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir