Arama

Enerjisa, Effie’den Gümüş Madalya Aldı

7 yıl önce

Enerjisa, ’Türkiye’nin Enerjisi’ sloganı ile hayata geçirdiği, çalışmaları ile Effie’de ‘Gümüş’ ödüle layık görüldü.

Enerjisa, Effie’den Gümüş Madalya Aldı
ad image
Enerjisa, ’Türkiye’nin Enerjisi’ sloganı ile hayata geçirdiği, çalışmaları ile Effie’de ‘Gümüş’ ödüle layık görüldü.
Enerjisa, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması 2016’da ‘Gümüş’ ödül kazandı. Şirketin CEO’su Kıvanç Zaimler konuyla ilgili olarak “Güven duyulan marka olma yolculuğunda sektörümüzde müşteri deneyiminde oyun kurucu olmayı amaçlıyoruz. Bu ödül de markamıza ne kadar doğru yatırım yaptığımızın en güzel ispatı. Sektörümüze ilk Effie ödülünü kazandırmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. Türkiye reklam dünyasının Oscar’ları olarak adlandırılan Effie Türkiye’de bu yıl 412 kampanya yarıştı.
“SEKTÖRÜMÜZE İLK EFFİE ÖDÜLÜNÜ KAZANDIRMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ”
Zaimler, sektöre ilk Effie ödülünü kazandırmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, “Kampanyamızla gerek yeni marka yüzümüzle, gerekse müşterilerimize sunduğumuz ihtiyaca özel hizmetlerimizle Türk halkının elektrikle ilişkisini yeniden şekillendirmek üzere yola çıktık. Vizyoner yaklaşımımızla sektörümüze yeni bir yaklaşım getirdik, ışığın ve dinamizmin rengini taşıdık. Bu ödül de bizim doğru bir yolda ilerlediğimizin ve markamıza ne kadar değerli bir yatırım yaptığımızın en güzel ispatı” dedi.
Enerjide müşterinin rolü ve öneminin arttığını hatırlatan Zaimler, şöyle konuştu: “Biz Enerjisa’da yeni enerji dünyası için çalışıyoruz, bu vizyon ile sektörümüze müşteri odaklı öncü uygulamalar kazandırıyoruz. Müşterilerimizin güven duyduğu marka olma yolculuğunda sektörümüzde müşteri deneyiminde oyun kurucu olmayı amaçlıyoruz”.
Etiketler :
vadi

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
Yorumlar

ad image

1xbet  |  

betnano

betturkeygiris.org  |   tipobet365  |