Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Emniyetten İletişim Öğrencilerine Eğitim Toplantısı

Emniyetten İletişim Öğrencilerine Eğitim Toplantısı

admin admin -
23 0

Erzurum Emniyet Müdürlüğü, Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerin alan muhabirliği ile ilgili uygulamalı eğitim verdi.
Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi konferans salonunda düzenlenen toplantıda öğrencilerin alan muhabirliğiyle alakalı konularıyla ilgili olarak, Erzurum’da meydana gelen adli olaylarda, Emniyet Müdürlüğü olarak yapılan hizmetler ve bu olaylarda alınan polisiye tedbir ve önlemlerin anlatıldı.
İletişim Fakültesi konferans salonunda düzenlenen uygulamalı eğitim toplantısına, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Uğur Yavuz, Öğretim üyesi Yrd.Doç. Dr. Besim Yıldırım ve öğrenciler katıldı.
Erzurum Emniyet Müdürlüğünde görevli Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürü ve Pasaport Şube Müdür Vekili Kaya Korkmaz, Asayiş Ekipler Amirliği Başkomiseri Ekrem Öztürk, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Başkomiseri Galip Kayacan,Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü Komiseri Fatih Yaşar, Güvenlik Şube Müdürlüğü Başpolisi Remzi Öz, Pasaport Şube Müdürlüğü Polis Memuru Hasan Aymelek ve Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğünden Tuncay Çiftçi katılarak bölüm öğrencilerine gazetecilik mesleğindeki farklı konularda Emniyet biriminin yapmış oldukları görevlerle ilgili olarak bilgiler sundu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir