Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Diyarbakır Sur’dan My Kolej’e Mektup

Diyarbakır Sur’dan My Kolej’e Mektup

admin admin -
27 0

Manisa Özel Murat Yıldırım (My Kolej) Ortaokulunca hayata geçirilen proje çerçevesinde öğrenci ve veliler tarafından Diyarbakır Sur’da vatani görevini yapan güvenlik güçlerine moral amaçlı gönderilen gıda desteği ve mektuplara kahramanlardan cevap geldi. Kahramanlar tarafından kaleme alınan cevabı mektuplar öğrencilerin duygusal anlar yaşamasına neden oldu.
Manisa My Kolejinin Ortokul öğrencileri tarafından Diyarbakır’ın Sur ilçesinde görev yapan kahraman asker ve polis memurlarına gönderilen gıda malzamaleeriin yanısıra yazılan mektuplara kahramanlardan yanıt geldi.
Öğrenciler kendilerine gelen mektupların okunması esnasında duygu dolu anlar yaşandı. Zor şartlarda görev yapan asker ve polislere moral vermesi açısından yazılan mektupları çok önemsediklerini vurgulayan Okul Müdürü Cemalettin Akgül, “Bugün o mektuplara cevap geldi. Öğrencilerimiz bu mektupları aldıklarında önce şaşırdı, sonra mutlu oldu. Hayatları boyunca unutamayacakları anlar yaşadılar. Bizler de böyle bir proje yaparak Doğu’da bulunan evlatlarımıza moral verdiğimiz için gurur duyduk.” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir