Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Büyükşehirle Yollar Güvenli Ve Konforlu

Büyükşehirle Yollar Güvenli Ve Konforlu

admin admin -
24 0

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula merkezi ile Hacı Tufan Mahallesi arasında kalan yolda bakım onarım ve asfaltlama çalışması gerçekleştirdi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula Belediyesi işbirliği ile vatandaşlara daha konforlu ve güvenli yollar sunuyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü ekipleri, Kula merkezi ile Hacı Tufan Mahallesi arasındaki yolda bakım onarım ve asfaltlama çalışması gerçekleştirdi. Kış aylarındaki yoğun yağışlar nedeniyle çukurların oluşarak trafik güvenliğini tehlikeye atan yolun baştan aşağıya bakımı yapıldı.
Mevsim şartlarının iyileşmesi ile çalışmalarını hızlandıran Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Kula Belediyesi, ilçedeki yollarda asfalt, malzemeli bakım, kilit parke taş döşeme ve bordür çalışmaları gerçekleştiriyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yılmaz Gençoğlu, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları ile 2016 yılında 17 ilçemizde 2 bin 500 kilometre asfalt çalışması gerçekleştireceğiz. Vatandaşlarımızın daha konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlamaları için tüm ekibimizle birlikte yoğun bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Kulalı hemşehrilerimize hayırlısı olsun”
Asfalt bakım onarım çalışmalarını yerinde inceleyen Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “Kula merkezimiz ile Hacı Tufan Mahallesi arasında başlanan yol bakım onarım ve asfaltlama çalışmalarının hayırlı olmasını diliyorum. İlçemizde bu yıl 400 kilometreye yakın asfaltlama çalışması gerçekleştireceğiz. Bu çalışmalar, Haziran ayı itibariyle ciddi bir ivmelenme kazanarak artacak. Kula’mıza hayırlı olmasını temenni ediyor, başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir