Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Bozüyük Belediyesi Desteği İle 3d Teknoloji Sınıfı Ve Okul Kütüphanesi

Bozüyük Belediyesi Desteği İle 3d Teknoloji Sınıfı Ve Okul Kütüphanesi

admin admin -
16 0

Bozüyük Belediyesi tarafından teknik ekipmanları ve sınıf düzenlemeleri karşılanan Arif Nihat Asya Ortaokulu 3D Teknoloji Sınıfı ve Okul Kütüphanesi gerçekleştirilen tören ile öğrencilerin hizmetine girdi.
Düzenlenen törene Garnizon Komutanı Binbaşı Alper Koç, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Belediye Başkan Yardımcıları, Yenidoğan Mahalle Muhtarı Kahri İnci, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin ve Kadın Kolları Başkanı Gülcan Bayraktar, okul müdürleri ve siyasi parti temsilcileri katıldı.
İlk olarak okul kütüphanesinin açıldığı törende protokol üyeleri Okul Müdürü Hamdi Harmancı’dan bilgi aldı. Daha sonra yapılan 3D Teknoloji Sınıfının açılışında konuşan Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, “Göreve geldiğimiz günden beri Bilecik’te ilklerin belediyesi olmak için koşar adım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha önce Bilecik’te ve Bozüyük’te ilk Z Kütüphanesini açmıştık. Bu gün yine ilimizde ilki gerçekleştirilen 3D Teknoloji açılışı için burada bulunuyoruz. Bizler öğrencilerimizin en iyi eğitimi almaları için uğraşıyoruz. Bunun karşılığında onlardan tek istediğimiz başarı. Bizim belediye olarak sloganımız “güçlü gelecek, güçlü Bozüyük” onlar bizlerin geleceği ve onlar için yapılan her hizmet geleceğe yapılmıştır” dedi.
3D Teknoloji sınıfı yapılan hayır dualarının ardından protokol üyeleri tarafından açılış kurdelesi kesilerek öğrencilerin hizmetine sunuldu. Açılışın ardından sınıfa girilerek 3D teknoloji farkı ile solunum sistemini görsel olarak anlatan bir ders videosu izlendi. Okul Müdürü Başkan Bakıcı’ya, okula destek ve yardımları için teşekkür ederek Arif Nihat Asya’nın bir şiirini tablo olarak hediye etti. Buradan okul kantinine geçen Başkan Bakıcı ve beraberindekiler öğrenciler ile bir süre sohbet etti. Öğrencilerle tek tek ilgilenen Başkan Bakıcı öğrencilere tüm ihtiyaçlarında belediye ve şahsı olarak yanlarında olacağını belirtti. Programda ayrıca açılış törenine katılanlara Bozüyük Belediyesi tarafından kek ve meyve suyu ikramı yapıldı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir