Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Zolan’dan Taziye Mesajı

Başkan Zolan’dan Taziye Mesajı

admin admin -
34 0

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Hakkari’nin Çukurca İlçesi’nde şehit olan kahraman Mehmetçikler için başsağlığı mesajı yayımladı.
Hakkari’nin Çukurca İlçesi’nde, hain teröristlerle çıkan çatışmada ve destek için giden helikopterin düşmesi sonucu şehit olan kahraman Mehmetçikler için başsağlığı mesajı yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Vatan savunmasında hayatını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk Silahlı Kuvvetlerine başsağlığı diliyorum” dedi. Başkan Zolan, şunları kaydetti: “Milletimiz bu vatan için kanını döken şehitlerimizi hiçbir zaman unutmayacak, onları sonsuza kadar sevgi, saygı ve minnetle hatırlayacaktır. Devletimizin alçak ve bölücü terör örgütü ile mücadele kararlılığı da aralıksız sürecek, hiçbir şehidimizin mübarek kanı yerde kalmayacaktır.”
Şehit düşen askerlerden bir tanesinin Acıpayamlı Pilot Üsteğmen Müjdat Kerem Şahan olduğunu üzüntüyle öğrendiklerini kaydeden Başkan Zolan, “Milletimizin birliğine ve huzuruna kasteden eli kanlı terör örgütünün saldırıları asla karşılıksız kalmayacak, gereken en sert cevabı misliyle almaya devam edeceklerdir. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için şehit olan askerlerimize yüce Allah’tan rahmet, ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve milletimize sabır, yaralanan kahraman Mehmetçiklerimize ise acil şifalar diliyorum. Denizlimizin ve ülkemizin başı sağ olsun” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir