Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Kurt Arifiye’de

Başkan Kurt Arifiye’de

admin admin -
20 0

Odunpazarı Belediyesi’nin mahallelerde yaptığı alan çalışmaları devam ediyor. Son olarak Arifiye Mahallesi’de gerçekleştirilen alan çalışmasında, vatandaşlarla bir araya gelen Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, vatandaşların sorunlarını ve şikayetlerini dinledi.
“Odunpazarı Belediyesi Mahallenizde Çalışıyor” sloganıyla çalışmalarını sürdüren Fen İşleri, Park ve Bahçeler, Kırsal Hizmetler, Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğü’nden oluşan ekipler Arifiye Mahallesi’nde alan çalışması yaparak mahalledeki eksikleri tamamladı. Çalışmaların yapıldığı Arifiye Mahallesi’nde vatandaşla bir araya gelen Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin geliştirdiği yeni sistem hakkında bilgi verdi. Bu sistemle birlikte ekiplerin daha koordineli çalıştığını söyleyen Başkan Kurt, yapılan bu çalışmalar ile mahallelerdeki eksikleri tamamladıklarını kaydetti. Hedeflerinin daha mutlu bir Odunpazarı olduğunu söyleyen Başkan Kurt, bu hedef doğrultusunda çalışmalarına devam edeceklerine dikkat çekti. Başkan Kurt, vatandaş ve esnafla sohbet ederek istek ve şikâyetleri dinledi.
Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Arifiye Mahallesi’nde bulunan parklarda bakım ve yenileme çalışmalarını gerçekleştirdi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bölgede üst yapı ve tamirat çalışması gerçekleştirirken, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bölge genelinde genel temizlik çalışması gerçekleştirerek, mahalleyi modern araçlar ve deneyimli personeli ile tertemiz bir hale getirdi. Zabıta Müdürlüğü ekipleri ise mahallede esnafı denetledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir