Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Anneler Günü Kutlamalarına Mahramlı Mahallesi İle Devam Edildi

Anneler Günü Kutlamalarına Mahramlı Mahallesi İle Devam Edildi

admin admin -
32 0

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Anneler Günü dolayısıyla düzenlendiği kahvaltılara Mahramlı Mahallesi ile devam etti.
Mahramlı Camii önünde gerçekleşen kahvaltıya Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcı Gülferah Güral, Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyeleri Deniz Taner ve Gönül Dinçer, Mahramlı Mahalle Muhtarı Hüseyin Çetin ile Mahramlı Mahallesi kadınları katıldı.
İSTEK VE ŞİKAYETLERİ DİNLEYİP TALİMAT VERDİ
Kahvaltı öncesi vatandaşlarla sohbet eden Eşkinat, kahvaltı sırasında da mahalle halkının Süleymanpaşa Belediyesi’nden istek ve şikayetlerini dinlerken, taleplerin yerine getirilmesi talimatı verdi.
“BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE GÖRECEKSİNİZ Kİ BİZDEN KAYNAKLI HİÇBİR SORUNUNUZ KALMAYACAK”
Başkan Eşkinat, “Mahramlı Mahallemizin sorunlarını ve isteklerini sizin ağzınızdan duymak istedik. Mahallemize şu ana kadar çok büyük bir yatırım yapamamış olsak da bundan sonraki süreçte göreceksiniz ki bizden kaynaklı hiçbir sorununuz kalmayacak” diye konuştu.
“SİZ DEĞERLİ ANNELERİMİZİN HER GÜN ÇOK DEĞERLİ OLDUĞUNUZU ANLATMAK İÇİN GELDİK”
Anneler Günü’nü kutlayarak sözlerine devam eden Başkan Eşkinat, “Burada olmamızın bir diğer sebebi de Anneler Günü. Bizler birkaç kutlama mesajıyla bu anlamlı günün geçiştirilmesini istemedik. Sizlerle bir arada olup siz değerli annelerimizin ellerini öpmek her gün çok değerli olduğunuzu anlatmak için geldik. Ben tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın Anneler Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.
ANNELERE GÜNÜ’NE ÖZEL ÇİÇEK DAĞITILDI
Başkan Eşkinat, Başkan Yardımcısı Güral ve meclis üyeleri, Başkan Eşkinat’ın konuşmasının ardından Anneler Günü’ne özel hazırlanan çiçekleri Mahramlı Mahallesi sakinlerinin Anneler Günü’nü kutlayarak hediye etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir