Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Anaokulu Öğrencilerinden Sergi

Anaokulu Öğrencilerinden Sergi

admin admin -
35 0

Pazarlar Anaokulu öğrencilerinin yıl içerisinde yaptıkları resimler ilgi gördü.
Okulun 4 ve 5 yaş grubu öğrencileri tarafından serbest zaman, fen-doğa etkinlikleri ve sanat etkinlikleri çerçevesinde yapılan resim sergisine özellikle öğrencilerin aileleri büyük ilgi gösterdi.
Küçük parmakların oluşturduğu eserlerin arasında ebru, yırtma yapıştırma, kolaj, üç boyutlu maketler bulunuyor. Küçük yüreklerin bu anlamlı gününde onların heyecanını paylaşan velilerin yanı sıra Pazarlar Kaymakamı Ahmet Karaaslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sevgi, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Canfer Gürbunar, okul müdürleri, daire amirleri, veliler ve vatandaşlar da de sergiye katıldı.
Çocuklarının sergisini gezen velilerin mutlulukları yüzlerine yansırken, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sevgi, sergiyi çok beğendiğini ifade etti. Serginin gezilmesinin ardından sergiyi gezen ziyaretçilere ikramda bulunuldu.
Sergi açılışını Pazarlar Kaymakamı Ahmet Karaaslan’ın eşi Tülin Karaaslan yaptı.
Yıl Sonu Sergisinini gezen İlçe Kaymakamı Ahmet Karaaslan, yaptığı konuşmada Okul öncesi eğitimin çocuklarımızın gelişimi açısından önemli olduğunu aynı zamanda uzun bir eğitim hayatına hazırlık maiyetini taşıdığını, bu gibi etkinliklerin de çocukların yeteneklerinin sergilenmesi için bir fırsat olduğunu ayrıca ailelerinin kendi çocuklarının yeteneklerini görüp gururlanmaları gerektiğini söyledi.
Organizasyonda emeği geçenlere herkese teşekkür eden Kaymakam Ahmet Karaaslan, daha sonra velilerle birlikte miniklerin el emeği eserlerini tek tek gezdi. (MB-EFE)

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir