Tekno Gündem

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Adana’da Motorlu Ve Motorsuz Araçlar Fuarı

Adana’da Motorlu Ve Motorsuz Araçlar Fuarı

admin admin -
25 0

Adana’da düzenlenecek Motorlu ve Motorsuz Araçlar Fuarı 19-22 Mayıs tarihlerinde Çukobirlik Fuar Alanı’nda kapılarını ziyaretçilere açacak.
Her türlü bisiklet, motosiklet, motorlu ve motorsuz aracın sergileneceği fuara büyük katılım beklediklerini belirten Elka Fuarcılık Genel Müdürü Bülent Yamaç , “Fuarımızda modifiye araçlar, kıyafetler, yan sanayi ve aksesuarları da bulabileceksiniz. Hoşça vakit geçirirken birbirinden güzel şovlarla eğleneceğiniz, ailenizle güzel birkaç gün geçireceğiniz organizasyonumuza sizleri de bekliyoruz” dedi.
Motosiklet kullanıcılarının, bu fuarı önemsediğini belirten Yamaç, “Trafik yoğunluğuna ve büyük şehirlerdeki park sorununa bir alternatif olmasının yanı sıra doğaya yakın bir yaşam tarzı olduğu için de motosiklet kullanımı her bütçede karşılık buluyor. Birbirinden güzel bisiklet, motosiklet, ATV, arazi araçları, 4×4, SUV ve Pick-up’ların sergileneceği etkinliğimizde, güvenli sürüş teknikleri üzerine eğitim alabilir, bisiklet ve motosiklet test sürüşlerini yapabilir, arazi araçları,4×4 ve SUV’lar ile testlere çıkabilirsiniz” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir